CENOVÁ KALKULACE

Po přijetí nové poptávky Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci. Rádi Vám rovněž poradíme s vhodností a zvolením technologie.

VYTVOŘENÍ GRAFICKÉ KOREKTURY

Do druhého dne od dodání tiskových dat pro Vás vytvoříme grafickou korekturu k finálnímu odsouhlasení podoby díla. Pokud bude třeba, převedeme nekvalitní dodané data na data vhodná pro tisk. Naši grafici pro Vás rádi vytvoří nápaditý design na míru.

DODÁNÍ TEXTILU

Během procesu tvorby grafické korektury, resp. designu potisku objednáme Vámi požadovaný textil. Doba naskladnění textilu se pohybuje okolo 4-5 dnů dle skladových zásob našeho dodavatele.

POTISK TEXTILU

Přímý digitální potisk

Digitální přímý potisk textilu je proces tisku, který umožňuje grafiku připravit v počítači a následně tisknout přímo na povrch požadovaného textilu. Tato technologie tak dovoluje potisk již od 1 kusu. Natiskneme loga, fotky, texty, barevné přechody, a to vše ve vysokém rozlišení. Nová řada naší průmyslové tiskárny pro přímý potisk více oděvů najednou, tiskne s denní kapacitou až 500 trik od motivu.

Přímý sítotisk

Nejčastější aplikovaná technologie potisku textilu. Základní charakteristika je vysoká trvanlivost a kryvost barev. Technologie umožňuje přesné dodržení požadovaných barev zákazníkem díky výběru barev ze vzorníku Pantone C.

Transferový potisk

Technologie využívaná především na všechny produkty, na které nelze aplikovat přímý potisk. Tuto technologie nejvíce používáme na pracovní oděvy a textil určený pro sport. Další velké využití tohoto způsobu nacházíme při potisku zateplených bund, tašek, deštníku apod. Tiskneme na bavlnu, polyester, nylon a směsové materiály. Potisk se přenáší na produkt zalisováním transferu na výrobek.

Strojní výšivka

Pokud si přejete nestandardní vzhled vašeho reklamní textilu, je možné jej provést pomocí strojní výšivky. Výšivka díky své životnosti a luxusnímu vzhledu je využívána na dražší textil a jiné textilní propagační předměty, které je schopna jehla propíchnout. Vyšíváme kvalitně díky zkušeným programátorům a kvalitním vyšívacím strojům. Lze vytvořit nášivku, kterou můžete přišít na textil až dodatečně, nebo vytvořit nášivky nažehlovací či na suchý zip.

ÚPRAVA TEXTILU

Labely

Každý kousek oděvu je možné doplnit vaším vlastním logem pomocí zažehlovacího labelu. Na přání pro Vás odstraníme původní štítek za krkem se značkou reklamního textilu a nažehlíme Váš vlastní štítek pomocí transferu. Textil tak získává Vaší jedinečnou podobu, a to již od 1ks. Na výběr je mnoho standardních barev, ale také speciálních materiálů, z kterých lze logo vyrobit. Originalita především.

Etikety

Tištěné, tkané a pryžové textilní etikety slouží k označování textilu, prádla a oděvů. Můžete tak textil doplnit o firemní logo, informace o výrobku, velikosti, či pokynech o praní. Doporučíme ideální materiál, velikost a způsob tkaní včetně vhodného zakončení etiket podle potřeb našívání. Etikety dodávají textilu jedinečný a originální vzhled a jsou velmi trvanlivé. Můžeme vyrobit v minimálním množství 1 000 ks od druhu.

Visačky

Další nadstandardní výbavou textilních výrobků jsou papírové visačky. Mohou být zhotoveny v libovolných rozměrech a barvách, na různých druzích papíru a s tvarovými výseky. Papírové visačky v malých sériích tiskneme v plnobarevném digitálním rozlišení. Při větších sériích je možné tisk provést sítotiskem. Tiskneme na různé typy papírů a nabízíme i možnost tisku na speciální grafické papíry. Každá visačka má vyvrtaný otvor pro provlečení a uchycení na textilu.

Minimální množství:
digitálně tištěné visačky od 100 ks
visačky tištěné sítotiskem od 1 000 ks

BALENÍ TEXTILU

Textil pro Vás naskládáme po 1ks do odolných PVA sáčku s chlopní. Přiložíme letáček se základními informacemi o zacházeni s potištěným textilem. Takto hotový produkt je připravený pro Vaše zákazníky v nejvyšší možné kvalitě.

EXPEDICE

Hotové zakázky doručíme do 24 hodin po celé České republice. Jsme schopní zakázky roztřídit a distribuovat rovnou Vašim zákazníkům. Odesíláme i v rámci EU.

VYTVOŘENÍ PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ PRO PRODEJ TEXTILU

Náš tým grafiků pro Vás rád zpracuje propagační materiály ke snazšímu prodeji Vašich produktů. Rádi pro Vás zajistíme i produktové fotografie. Čistý a nápaditý vzhled webových bannerů nebo tiskových propagačních materiálů je základ úspěšného prodeje kvalitně potištěného textilu na vašem e-shopu.


TRIKA, MIKINY A OSTATNÍ TEXTIL
VHODNÝ PRO LIBOVOLNÝ POTISK
A JINÉ REKLAMNÍ APLIKACE

NEDBALÁ ELEGANCE
DO PRÁCE A JINÉ
SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI

PRO NEJLEPŠÍ VÝKON
A POŽITEK ZE HRY

OBLEČTE SVÉ DÍTĚ
DO KVALITNÍHO
TEXTILU

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ
VAŠEHO FIREMNÍHO
VZHLEDU

DRESS CODE VE VYSOKÉ
KVALITĚ A ELEGANCI

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ
A BEZPEČNOST
PŘI PRÁCI

DEJTE VAŠÍ PRÁCI
VĚTŠÍ VIDITELNOST